Firmamız hakkında

333 Tanıtım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.  2016 yılında Ankara, İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

Kuruluş Amacımız
Kurulduğu günden bu yana şirketimizin amacı, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu reklam, dijital baskı ürünlerini son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak hatasız şekilde  üretmek, müşterilerimize bu ürünleri uygun fiyatla kaliteli olarak sunmak, müşterilerimizi yaptığımız işlerle en iyi şekilde memnun etmek olmuştur. 

Misyon

Yaratmış olduğumuz müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemek ve sektörde yapmış olduğumuz kaliteli ve adından söz ettiren işlerimiz ile markamızı ve kurumsal kimliğimizi bir adım öne çıkarmaktır.

Vizyon

Reklam ve baskı sektöründe ankaranın en iyisi olmak ve bu başarıyı 3. nesile de başarıyla aktarabilmektir.

Ankara Kanvas Tablo İmalatı

  • Ankaranın en büyük kanvas tablo, çerçeve, uyarı ve ikaz levhaları üreticisi
  • Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan kanvas tablolar, uzman işçilikten sonra sizlere ulaşır. En uygun fiyat ve üstün kalite anlayışını benimseyen İyiolsun, Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahiptir.
  • Duvar tasarımı şıklığında zirveyi yakalamak, değişen moda ve trendlere uyum sağlamak isteyen bunun yanında aradığı kalitedeki ürünü, uygun fiyata temin etmek isteyen müşterilerimize bir tıklama kadar yakınız.
  • Siparişiniz üzerine ölçülere göre birinci sınıf kanvas kumaşa karkas gerilir. Sonraki aşamada baskı latex makinesinde yapılır ve kanvasınız streçle paketlenir. 

Üretilen kanvas tablolar direkt olarak müşteriye ulaştırılır. Üretimden itibaren 5-7 gün içerisinde tablonuz size ulaşmış olur. İyiolsun’un öne çıkan farklarından birisi olan size özel üretilen tablolar, uzun bir kullanım ömrüne sahip olur. 

Her zaman en kaliteli ürün ve en uygun fiyat politikasını benimseyen iyiolsun, yaptığınız alışverişlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.”

“İyiolsun’dan yaptığınız alışverişlerde alışveriş limiti olmaksızın Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajıyla siparişiniz en hızlı şekilde sizlere ulaştırılır.”